Description text

LOYAL TO THE SKILL

dtf

Nasza Misja

DTF Solutions to firma zajmująca się bronią palną od strony treningowej i produktowej.

DTF Solutions wykorzystuje w procesie szkolenia innowacyjne metody, oparte na mechanice ludzkiego ciała oraz na zdolności postrzegania i umiejętności budowania pamięci ruchowej.

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z posługiwania się bojową bronią palną dla początkujących i zaawansowanych strzelców oraz kursy dla instruktorów. Pracujemy w całej Polsce i poza jej granicami, skutecznie szkoląc służby mundurowe, formacje ochronne oraz odpowiedzialnych, cywilnych posiadaczy broni palnej.

Rozwój z DTF Solutions umożliwi Ci dostęp do zweryfikowanej i uporządkowanej wiedzy o współczesnej broni, strzelectwie i oporządzeniu. Pracujemy w tej branży od niemal dwóch dekad. Nadzorowaliśmy powstawanie i rozwój kilkunastu modeli broni palnej i setek projektów oporządzenia taktycznego, które do dziś, z powodzeniem, są wykorzystywane w jednostkach specjalnych wojska i policji w kilku europejskich państwach.

W naszej ofercie znajdziesz także szkolenia strzeleckie i taktyczne dla grup zorganizowanych na każdym poziomie. Z nami możesz sprawdzić jak Twoi ludzie działają pod wpływem adrenaliny i stresu, które zapewnią scenariusze taktyczne wykonywane z użyciem prawdziwej broni palnej.

Jeżeli chcesz zacząć strzelać z nami to bądź śmiały i spokojny - wesprzemy Cię.  Osobom, które rozpoczynają z nami swoją strzelecką przygodę udostępniamy broń, amunicję i niezbędne oporządzenie. Przeprowadzimy Cię także przez proces uzyskania własnego pozwolenia na broń palną.

DTF Solutions wspiera posiadanie broni wśród dobrze wyszkolonych cywilów.

 

Do zobaczenia na strzelnicy.

Mateusz Kanigowski

Założyciel DTF Solutions

Core Team

Ekipa to podstawa. Nie każdego zobaczycie na naszych szkoleniach, ale DTF to organizacja współtworzona przez ludzi z ogromną pasją.

mat+04

Mat

CEO, Założyciel
Założyciel DTF Solutions. Od najmłodszych lat podążał za swoją pasją strzelecką. Jego cel był prosty - znaleźć sposób, by być szybszym i dokładniejszym. Koncentruje się na tworzeniu indywidualnych metod strzeleckich dopasowanych do różnych ludzi. Zajmuje się badaniem procesu manipulacji bronią w środowisku dynamicznym i bojowym. Sprawia, że ludzie słuchają i chłoną umiejętność strzelania jak gąbka.
filip-02

Filip

Ojciec Dyrektor
Doświadczony instruktor i zapalony strzelec. Współtworzy programy szkoleniowe i odpowiada za codzienne funkcjonowanie DTF. Specjalista w zakresie broni, akcesoriów i oporządzenia. Fotograf i wideograf - odpowiada za większość obrazków, które widzicie na naszych Social Media i kanale YouTube.
seb_01

Sebastian

Doświadczenie
Weteran, snajper wojskowy, który brał udział m.in. w konflikatch w Iraku i Afganistanie. Jeden z wybranych polskich żołnierzy, którzy ukończyli kurs snajperski piechoty morskiej w Quantico. Jego bojowe i pouczające doświadczenie jest bezcenne, a w pracy dydaktycznej wyczuwa się jego zawodowy styl.
maniek_dtf

Mariusz

Instruktor
Były policjant (CBŚP) z doświadczeniem patrolowym i śledczym, który odszedł ze służby, aby realizować cel wyższy i ważniejszy jakim jest rozwijanie umiejętności strzeleckich osób cywilnych. Strzelec praktyczny ukierunkowany na strzelanie obronne i taktyczne z wykorzystaniem pistoletu oraz karabinka. Jego dokładność i spokój pozwalają mu skutecznie przekazywać wiedzę.

01

Analiza

Wszystkie nasze kursy poprzedza dogłębna analiza studium faktów i przypadków np. użycia broni lub sytuacji z zawodów strzeleckich. Staramy się aby prezentowane przez nas techniki przygotoały strzelców na zmierzenie się z prawdziwymi życiowymi sytuacjami.

02

Rozwój

Następnie tworzymy program oraz ćwieczenia, które mają na celu jak najefektywniejsze przekazanie wiedzy nie zapominając o indywidualnym podejściu do każdego kursanta ze względu na jego budowę, predyspozycje czy sposób pracy z bronią.

03

Wdrożenie

Pilotażowe programy są z reguły testowane z grupą oświadczonych strzelców, często również instruktorów, aby wychwyćić ewentualne błędy czy możliwe problemy, aby udoskonalić program. Każdy nasz program szkoleniowy jest żywy i ewoluuje przy okazji nowych doświadczeń oraz informacji.