Instruktorzy

Kadra DTF Solutions

Poznajcie ludzi, którzy wspólnie Tworzą DTF Solutions.

mat+04

Mat

CEO, Założyciel, Główny Instruktor
Założyciel DTF Solutions. Od najmłodszych lat podążał za swoją pasją strzelecką. Jego cel był prosty - znaleźć sposób, by być szybszym i dokładniejszym. Koncentruje się na tworzeniu indywidualnych metod strzeleckich dopasowanych do różnych ludzi. Zajmuje się badaniem procesu manipulacji bronią w środowisku dynamicznym i bojowym. Sprawia, że ludzie słuchają i chłoną umiejętność strzelania jak gąbka.
filip-02

Filip

Wujek Dyrektor Dobra Rada
Doświadczony instruktor i zapalony strzelec. Odpowiada za tworzenie programów szkoleniowych dla kursów podstawowych i zaawansowanych, stara się o jak najlepsze wykorzystanie czasu i środków. Autor wielu zdjęć, które zobaczycie na tej stronie oraz na naszych Social Media. Nerd w zakresie sprzętu - zapomniał więcej niż wiele osób wiedziało.
taylor-01

Martyn

Instruktor
Z czego by nie strzelał - trafi. Bardzo doświadczony instruktor z wieloletnim stażem pracy z zaawansowanymi i początkującymi strzelcami. Ma doskonałe podejście do świeżych strzelców, którym jest w stanie skutecznie wytłumaczyć fundamenty strzelectwa.
supp-02

Specjaliści

Doświadczenie
Nie wszystkich instruktorów możemy wymienić z imienia, ale współpracuje z nami wiele osób ze służb mundurowych - od żołnierzy z pierwszych linii po funkcjonariuszy na szczeblach operacyjnych. To m.in. oni werfikują techniki prezentowane w DTF i prowadzą szkolenia taktyczne.